SULČIŲ PROGRAMA „PRADEDANTIESIEMS“Kaip ir byloja pavadinimas, ši programa skirta būtent Jums, jei sulčių programą bandote pirmą kartą, jei esate nepatenkinti savo mitybos įpročiais, norite pradėti naują, sveikesnį etapą, įsiklausyti į organizmo poreikius. Geriant vien sultis organizmas nėra apkrautas kieto maisto virškinimu, nuo jo pailsi. Na, o kadangi per dieną išgersite net 3 litrus šviežių, šalto lėtaeigio spaudimo būdu spaustų sulčių, jūs net nepajusite alkio jausmo!

Sultys yra spaudžiamos iš daržovių, žalumynų ir vaisių, pagardintos natūraliais prieskoniais (ekologišku agavų nektaru, šviežia ciberžolės ar imbiero šaknimi, kajeno pipirais ir kt.) todėl yra kupinos naudingų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų. Jeigu sulčių programa Jums yra naujiena bei bandote ją pirmą kartą, rekomenduojame rinktis 1 arba 3 dienų kursą, o jeigu jau esate ją išbandę arba jeigu Jums sveika mityba yra tapusi kasdienybe – 5 dienų.

01 pradedantiems_be seselio

Vienai dienai gausite 6 šalto, lėtaeigio spaudimo būdu pagamintus sulčių kokteilius po 500 ml:

1. ANAKARDŽIŲ PIENAS
Sudėtis: šarminis vanduo, anakardžiai, džiovintos datulės, vanilė, Himalajų druska.

2. DVIESE KARIBUOSE
Sudėtis: obuoliai, ananasai, mėtos

3. KARALIŠKOS ŠAKNYS
Sudėtis: obuoliai, ananasai, burokėliai, špinatai, petražolės, citrinos, mėtos.

4. ŽALIASIS ELIKSYRAS
Sudėtis: agurkai, kiviai, salierų stiebai, romaninės salotos, lapiniai kopūstai kale, špinatai, citrinos, imbierų šaknys.

5. SUPER ŽALIASIS
Sudėtis: obuoliai, agurkai, špinatai, kale lapiniai kopūstai, romaninės salotos, salierų stiebai, petražolės, žaliosios citrinos, imbierų šaknys.

6. NAMINIS MIGDOLINIS
Sudėtis: šarminis vanduo, migdolai, džiovintos datulės, vanilė, malti cinamonai, Himalajų druska.

*Jūsų pageidavimu bet kuriame kokteilyje gali būti išimtas Jums nepriimtinas ingredientas arba pakeistas kitu. Taip pat yra galimybė pakeisti bet kurį kokteilį kitu Jums priimtinu kokteiliu.

11 Comments on SULČIŲ PROGRAMA „PRADEDANTIESIEMS“

 1. zuru
  2014-01-21 at 10:23 (4 m. ago)

  super ideja ir produktas. tik va kur klausimas – ar ekologiskus produktus naudojate sioms sultims? nes jei spaudziamas sviezias brokolis is maksimos, tai vietoj detoksikacijos toksikacija gaunas..ir jei jau dirbate su dietologais prie siu reikalu, tai paminekite dietologu pavardes..bus solidziau. cia ne kritika. labai noriu sio reikalo, tik noriu zinoti, is ko ir su kieno rekomendacijomis tai darote.

  Atsakyti
  • admin
   2014-01-22 at 19:02 (4 m. ago)

   Sveiki, malonu, kad domitės. Didžioji dalis naudojamų produktų – lietuviški. FIT FOOD naudojame Lietuvos ūkininkų užaugintus obuolius, morkas, burokėlius ir kt., o sunkiau gaunamos ir retesnės daržovės kaip lapiniai kale kopūstai, romaine salotos tiekiamos iš užsienio augintojų. Migdolų pieną gaminame patys, FIT FOOD bare. Greitu metu paviešinsime visą informaciją su dietologo komentarais ir patarimais.

   Atsakyti
   • Simonas
    2014-01-28 at 22:42 (4 m. ago)

    Žmogus klausė produktų ekologiškumo, o ne kilmės. Būtų malonu sužinoti.

    Atsakyti
    • admin
     2014-01-30 at 12:25 (4 m. ago)

     Produktai ekologiškais laikomi tada, kai yra sertifikuoti. FIT FOOD gamyboje naudojamų produktų (vaisių ir daržovių) ekolgiškumo oficialiai deklaruoti negalime, nes neturime ekologiškumą patvirtinančio sertifikato. Tačiau kokteilius ir sultis praturtinantys priedai (agavų sirupas, kanapių baltymų milteliai, migdolų sviestas ir kt.) turi ekologiškumo sertifikatus.

     Atsakyti
 2. Ema
  2014-03-06 at 22:07 (4 m. ago)

  kiek kokteiliu priklauso vienai dienai? trims dienoms?:)

  Atsakyti
  • admin
   2014-03-12 at 11:55 (4 m. ago)

   Sveiki, „Sveiko starto“ dietos metu per dieną išgeriami 6 sulčių kokteiliai po 500 ml, tad per tris dienas sulčių kokteilių gaunasi 18. „Lieknosios“ dietos metu per deiną išgeriami 4 kokteiliai, per tris dienas 12 🙂

   Atsakyti
 3. Jurga
  2014-03-26 at 15:14 (4 m. ago)

  Sveiki,

  Kuriame kokteilyje yra daugiausiai baltymų?

  Atsakyti
  • admin
   2014-03-27 at 18:18 (4 m. ago)

   Sveiki, daugiausiai baltymų yra kokteilyje „Naminis migdolinis“ 🙂

   Atsakyti
 4. Agnė
  2014-04-18 at 10:08 (4 m. ago)

  Sveiki,

  Noriu pasiteirauti, ar tris dienas geriamas vienos rūšies kokteilis ar kelių rūšių?

  Agnė

  Atsakyti
  • admin
   2014-04-20 at 16:07 (4 m. ago)

   Sveiki, kiekvieną dieną išgeriami 6 skirtingi kokteiliai, kurie surašyti aukščiau 🙂

   Atsakyti

Leave a Reply