Sausasis odos šveitimas: kodėl naudinga jį paversti kasdieniu ritualu?

Screenshot 2015-12-09 14.35.50

 

Kūno šveitimas maudantis po dušu jau tapo kasdiene daugelio moterų grožio procedūra, o ar kada bandėte sausąjį odos šveitimą? Pasidarbuokite šepečiu su natūralių medžiagų šereliais ir jūsų oda taps lygesnė, skaistesnė, o kremai ir pieneliai ją geriau sudrėkins ir pamaitins. 

Sausasis kūno odos šveitimas padeda geriau pašalinti negyvas ląsteles, suteikia odai elastingumo, stangrumo, pagerina limfinės sistemos veiklą, kraujotaką, padeda kovoti su „apelsino žievele“. Ar reikia daugiau argumentų? 

Išmokite taisyklingai šiūruoti. Šveitimą pradėkite nuo kojų ir palengva kilkite aukštyn. Šiūruokite odą tolygiais nepertraukiamais judesiais, tačiau šiukštu nepersistenkite – oda neturi sudirgti ir stipriai parausti. Švelniau masažuokite jautrias kūno vietas, kur oda plonesnė – pažastis, krūtinę, o veido išvis nepatariame šveisti. Taip pat nelieskite vietų, kur yra pažeidimų ar bėrimų. 

dry-brushing-illustration

 

Po procedūros – dušas ir odos drėkinimas. Šveitimo metu ir šepetys, ir oda turi būti sausi, tačiau baigus šią procedūrą rekomenduojama palįsti po dušu – vanduo nuplaus nušveistas negyvas ląsteles, atgaivins odą. Po sauso šveitimo oda itin gerai pasisavina kūno kremą ar pienelį, tad po dušo pats laikas teptis šiomis priemonėmis. FIT FOOD baruose ir www.fitfood.lt rasite puikių Dr. Bronner's kūno losojonų, su kuriais pasieksite dar geresnių rezultatų! 

Kiek dažnai? Sausojo šveitimo gerbėjos jį propaguoja kasdien – tinkamiausias laikas šiam ritualui – rytas, prieš prausiantis po dušu. Jei neturite laiko ir noro to daryti kasdien, raskite po keliolika minučių bent porąsyk per savaitę, priešingu atveju stipresnio poveikio nepajusite. Procedūros trukmė – 5-10 minučių arba tiek, kol jums malonu, o oda bus tolygiai nušveista. 

Svarbiausias šios nepaprastos procedūros įrankis – ŠEPETYS. 

Rūpindamiesi Jūsų grožio puoselėjimu į FIT FOOD barus ir e-parduotuvę atvežėme profesionalius „Hydrea London“ kūno ir veido odos priežiūros produktus. 

„Hydrea London" sausam odos šveitimui skirtas profesionalus šepetys yra pagamintas iš natūralaus bukmedžio ir kaktuso šerelių. Tokioms kūno odos priežiūros procedūroms ypač svarbu rinktis kokybiškus ir iš natūralių medžiagų pagamintus produktus. „Hydrea London" yra būtent toks. Taigi pats laikas išbandyti naujoves kasdienėje kūno odos priežiūroje! 

Screenshot 2015-12-02 16.37.04

Leave a Reply