Apie mus

Kad būtume ten, kur esame, kad galėtume būti gyvenimo lenktynių priešakyje, mes dirbame įtemptai, ilgai ir kruopščiai. Likusį laiką pasiima šeima ir artimieji. Sau laiko nelieka. Jūsų širdis žino, kad taip neturi būti. Turi būti kitaip. Reikia laiko ir pastangų ir dėl savęs. Todėl mes ir sakome: dėl savęs.

FIT FOOD – pirmasis Lietuvoje sveiko maisto ir gėrimų baras, įsikuręs Vilniuje. Mums įdomu viskas, kas susiję su sveikata, todėl ir FIT FOOD koncepcija su tuo glaudžiai susijusi: iš šviežiausių ingredientų pagaminti užkandžiai, salotos, suktinukai, desertai bei šviežiai spaustos sultys, trintų vaisių kokteiliai, kokteiliai sportuojantiems bei dar daugybė žmogaus organizmui be galo naudingų produktų. Greita, skanu, šviežia ir sveika – žodžiai, geriausiai apibūdinantys mūsų siūlomą produkciją.

Savo tinklaraštyje dalinsimės kokybiška ir naudinga informacija apie sveikatą, subalansuotą mitybą, sporto naudą ir FIT FOOD naujienas, nes norime padėti žmonėms atrasti sveikos mitybos ir aktyvumo privalumus. Kviečiame ir Jus rašyti, klausti ir dalintis savo mintimis 🙂

Leave a Reply