Lucuma – itin naudingas natūralus saldiklis

lucumaSaldu ir sveika – siekiamybė? Jei taip, skaitykite toliau. Šiandien pristatome naują produktą, kuriuo pradėjome prekiauti FIT FOOD sveiko maisto ir gėrimų bare. Tai – natūralūs lucuma milteliai. Lucuma milteliai gaunami iš subtropinio lucuma vaisiaus, augančio Pietų Amerikoje: Peru, Čilėje ir Ekvadore. Dar žinomas kaip inkų auksas, lucuma vaisius yra geltonai žalsvos spalvos, kiaušinio formos su krakmolingu gelsvai oranžinės spalvos minkštimu. Lucuma skonis dažnai apibūdinamas, kaip primenantis karamelę, klevų sirupą ir moliūgą. Lucuma milteliai gaunami dehidratavus vaisiaus minkštimą. 

VU-022-2Lucuma milteliais galite gardinti gėrimus ir maistą, taip ženkliai padidindami jų maistinę vertę. Be savybės pasaldinti maistą, lucuma milteliuose nėra gliuteno, gausu antioksidantų, ląstelienos, vitaminų ir mineralų, būtinų organizmo funkcijoms ir stipriam imunitetui. Lucumoje yra 14 būtinų elementų, tarp kurių yra didelis kiekis kalio, natrio, kalcio, magnio ir fosforo. 100 gramų lucuma miltelių yra 2,5 gramų ląstelienos, 4 gramai baltymų, 92 miligramai kalcio, būtino dantų ir kaulų stiprumui palaikyti. Fosforas itin svarbus kaulų ir baltymų jungčių formavimui, virškinimui ir hormonų balansui. 100-e gramų lucuma miltelių yra 186 miligramai fosforo. 1 arbatinis šaukštelis lucuma miltelių suteikia 2 procentus rekomenduojamos geležies dienos normos, o geležis svarbi stipriam imunitetui ir ištvermei. Dėl savo medicininių savybių, lucuma jau šimtmečius naudojama Pietų Amerikoje. Medicininiai tyrimai rodo, jog lucuma gali turėti įtakos greitesniam žaizdų gijimui, audinių atsistatymui, uždegimų malšinimui bei geresnei odos būklei.  

lucuma

 

Lucuma milteliai pasižymi išskirtiniu saldžiu skoniu ir kvapu, dėl ko jie gali tapti puikiu pakaitalu tuščių kalorijų pilniems saldikliams. Svarbu, jog lucuma milteliai neverčia šokinėti cukraus kiekio kraujyje. Lucuma milteliais galite gardinti kokteilius, smūčius, jogurtą, granolą, ledus, pudingą ar bet kurį kepinį. Kviečiame įsigyti "Naturya" lucuma miltelių FIT FOOD sveiko maisto ir gėrimų bare, Konstitucijos pr. 26, arba mūsų elektroninėje parduotuvėje fitfood.lt ir išbandyti juos patiems!

Leave a Reply