„LIEKNOJI“ SULČIŲ PROGRAMALieknoji sulčių programa taip vadinasi todėl, kad čia parinkti sulčių kokteiliai yra mažesnio kaloringumo, nėra riešutų pieno kokteilių, o per dieną išgeriamas sulčių kiekis mažesnis, palyginus su kitomis FIT FOOD sulčių programomis – 2,5 litrai.

"Lieknoji" yra skirta tiems, kuriems sveika mityba arba sulčių programos jau nebėra naujiena, kurie siekia dar geresnių rezultatų. Ši sulčių programa gali būti puiki alternatyva alinančioms iškrovos dienoms. Kadangi sulčių kiekis mažesnis, dienomis, kuomet jas geriate, patariame susilaikyti nuo intensyvių treniruočių.

04 lieknoji_be seselio2

Vienai dienai gausite 4 šalto, lėtaeigio spaudimo būdu pagamintus sulčių kokteilius po 500 ml ir 1 vandenį su chia sėklomis (500 ml)

1. ENER_CHIA
Sudėtis: šarminis vanduo, citrinos, chia sėklos.

2. SUPER ŽALIASIS
Sudėtis: obuoliai, agurkai, špinatai, lapiniai kopūstai "kale", romaninės salotos, salierų stiebai, petražolės, žaliosios citrinos, imbierų šaknys.

3. GAIVUSIS TONIKAS
Sudėtis: šarminis vanduo, citrinos, žaliosios citrinos, agavų sirupas, imbierų šaknys, kajeno pipirai.

4. ŽALIASIS ELIKSYRAS
Sudėtis: agurkai, kiviai, salierų stiebai, romaninės salotos, lapiniai kopūstai "kale", špinatai, citrinos, imbierų šaknys.

5. KARALIŠKOS ŠAKNYS
Sudėtis: obuoliai, ananasai, burokėliai, špinatai, petražolės, citrinos, mėtos.

 

*Jūsų pageidavimu bet kuriame kokteilyje gali būti išimtas Jums nepriimtinas ingredientas arba pakeistas kitu. Taip pat yra galimybė pakeisti bet kurį kokteilį kitu Jums priimtinu kokteiliu.

 

6 Comments on „LIEKNOJI“ SULČIŲ PROGRAMA

 1. Joli
  2014-01-28 at 21:08 (4 m. ago)

  Sveiki, o ar nesuges sultys nusipirkus jų penkioms dienoms?

  Atsakyti
  • admin
   2014-01-29 at 18:56 (4 m. ago)

   Kiekvienos dienos sulčių dietos porcija yra spaudžiama tą pačią dieną arba iš vakaro, pasiimant šviežią sulčių dietą kiekvienai dienai.

   Atsakyti
 2. Juste
  2014-04-02 at 16:55 (4 m. ago)

  sveiki, koks kiekis sulčių skirtas kiekvienai dienai?

  Atsakyti
  • admin
   2014-04-02 at 18:29 (4 m. ago)

   Sveiki, „Lieknosios“ sulčių dietos metu per dieną išgeriami 4 buteliukai po 500 ml, o „Sveiko starto“ dietos metu – 6 buteliukai po 500 ml.

   Atsakyti
 3. Jo
  2014-04-05 at 14:54 (4 m. ago)

  Kiek kilogramu galima numesti laikantis lieknosios dietos tris dienas?

  Atsakyti
  • admin
   2014-04-12 at 16:51 (4 m. ago)

   Sveiki, didelė tikimybė, jog kažkiek svorio numesite, tačiau tai nėra pagrindinis organizmo valymo tikslas. Sulčių dieta siekiama iš kūno išvalyti šlakus, toksinus ir kitas žalingas medžiagas. Visgi nors didelę dalį prarasto svorio sudarys vanduo ir toksinai, tai gali tapti Jūsų sveikos mitybos etapo pradžia ir paskatinimu siekti dar geresnių rezultatų, įtraukiant sveiką mitybą ir reguliarų sportą 🙂

   Atsakyti

Leave a Reply