KAS YRA SULČIŲ PROGRAMA?Paprastai mes vartojame daug perdirbto maisto, perpildyto dirbtiniais skonio stiprikliais, druska, cukrumi, todėl dažnai jaučiamės gana prastai. Atliekant sulčių programą, pasirinktą dienų kiekį geriamos tik iš daržovių, žalumynų ir vaisių lėtaeige sulčiaspaude spaustos sultys. Kadangi geriamos tik sultys ir nevartojamas kietas maistas, organizmas nėra priverstas taip įnirtingai dirbti, gali pailsėti ir sukoncentruoti savo energiją kitur.Programoje šviežios daržovės ir vaisiai tampa gardžiu ir lengvai vartojamu gėrimu – šalto lėtaeigio
spaudimo sultimis, kurios yra 100 % natūralios, neapdorotos karščiu, be jokių priedų, be cukraus ar konservantų, kas dieną pagamintos šviežiai.

Dėl šių priežasčių mūsų sultys yra kitokios – gyvos, kupinos maistinių medžiagų, ypatingos gamybos dėka sultyse išlieka visos daržovių ir vaisių naudingosios medžiagos, vitaminai ir mineralai. Ir, be abejo, jos be galo gardžios!

 

01 pradedantiems_be seselio

Labai svarbu paaiškinti, kodėl siūlome būtent lėtaeige sulčiaspaude spaudžiamas sultis. Įprastos sulčiaspaudės veikia centrifugos principu – daržoves bei vaisius tarkuoja ir įtraukia gana daug oro, o būtent tai sąlygoja sulčių oksidaciją, vitaminų ir fermentų nykimą bei trumpą sulčių galiojimo laiką. Lėtaeigėje sulčiaspaudėje sultys išgaunamos ne tarkavimo, o lėto spaudimo būdu. Tai yra itin svarbu, nes:

  • Spaudžiant lėtaeige sulčiaspaude, daržovės ir vaisiai neturi sąlyčio su metalu.
  • Neįtraukiamas oras, taip apsaugant sultis nuo oksidacijos ir prailginant jų vartojimo terminą iki 72 valandų.
  • Išsaugoma iki 5 kartų daugiau vitaminų ir mineralinių medžiagų.
  • Gaunama daug daugiau sulčių nei spaudžiant įprastinėmis sulčiaspaudėmis, sulčių spalva būna daug sodresnė, o išspaudos – nepalyginamai sausesnės.

sulciu dieta ivazidine foto

Kelias dienas prieš ir po sulčių programos siūloma vengti perdirbtų maisto produktų, riebaluose kepto maisto, kavos, tabako ir alkoholio tam, kad Jūsų kūnas galėtų efektyviai išsivalyti, o Jūs tvirtai žengtumėte geresnės sveikatos link.

Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojame bent 3-jų dienų programą. Svarbiausia – įsiklausyti į savo organizmą ir į jo reakciją į valymą. Jei jaučiatės gerai, dietą galite tęsti ir ilgiau.

Leave a Reply