FIT FOOD sulčių programos Kaune!

Kauniečiai dabar turi galimybę užsisakyti 1 ir 3 dienų sulčių programas ir kiekvieną savaitę pradėti dar geriau. Kaip tai padaryti? Iki sekmadienio vakaro užsisakyti sulčių programas el. parduotuvėje ir pirmadienio vakarą atsiimti visų dienų sultis Savanorių pr. 255, restorane „Čili Kaimas" (PC Hyper Maxima).

Ir viskas! Jokių važinėjimų kasdien atsiimti sulčių, nes visos jos bus Jūsų šaldytuve atsiėmus vos vieną kartą!

O dabar dalinamės tinklaraštininkės Sandros įspūdžiais išmėginus FIT FOOD 3 dienų sulčių programą "Pradedantiesiems". Gal jos įspūdžiai paskatins ir Jus išmėginti tai, ką seniai planavote 🙂
 
kurmanoraktai-fit-food-liekninanti-programa-triju-dienu-pradedantiesiems-atsiliepimai-1

Vieną dieną sėdėjau ir sugalvojau, kad reikia mesti sau kažkokį iššūkį. Ne tokį kaip "pradėti sportuoti" ar kažką, kas turėtų ilgesnę trukmę nei kelios dienos. Ir tada prisiminiau, kad jau prieš pastojant norėjau išmėginti Fit Food sulčių programą, tik pastojau ir to nebespėjau išmėginti. Man, kaip mėgstančiai užkandžiauti, vien tik sulčių gėrimas visą dieną turėjo būti didelis reikalas. Na, koks bus tas reikalas dar pamatysim, nes šiuo metu įrašą pradėjau rašyti ne pabaigusi visą programą, tačiau jau pirmosios dienos vakare. Nusprendžiau kas dieną parašyti įspūdžius, kad jie nespėtų nublankti ir nepasimirštų. 

Pirmoji diena
Sulčių gerti neskubėjau, nes…kažkodėl bijojau pradėti. Iš tikro bijojau kad bus neskanu, nes iki šiol nebuvau ragavusi jokių Fit Food sulčių, taip pat, bijojau, kad jos tiesiog nesibaigtų per anksti ir negaučiau visą vakarą mirti badu 🙂 Čia buvo pirmoji mano klaida – pradėti gana vėlai ir gerti kad ilgesnį, nei 3 val periodą. Tokio kvailo sprendimo rezultate visą dieną jaučiausi nepavalgiusi ir vis svajojau kaip čia įsimesti į burną bent kokį bananą, o šeštą valandą vakaro buvau išgėrusi tik 4 buteliukus, kai jų iš viso yra 6 vienai dienai. Teko sugerti du buteliukus vieną po kito, kad po paskutinio dar liktų bent pora valandų pavirškinimui prieš einant miegoti. Po pirmojo buteliuko (anakardžių pienas) stebėtinai ilgai jaučiausi soti ir pilna. Pirmosios dienos išvados – į tualetą norisi taip dažnai, atrodo, lyg vėl laukčiausi 8 mėnesį, ir šiaip, visą dieną tokia kliuksinti jaučiausi. Bet nepasakyčiau, kad buvo sunku, kaip tik, buvo labai skanu ( na, žaliųjų savo noru atskirai atsigerti nepirkčiau, bet nebuvo šlykštu), mano favoritai – anakardžių pienas ir migdolinis naminis. Truputį nelaukiu rytojaus, nes kaip tyčia papuolė Užgavėnės, taip norėsis mielinių blynų – aš jau nujaučiu !   

Antroji diena
Paryčiais keldamasi pagirdyti ištroškusio Gabrieliaus, net gi pagalvoja, kad greičiau tas rytas, nes baisiai smalsu buvo pasisverti ir net gi laukiau vėl tų "pusryčių" – anakardžių pieno dozės. 500 ml buteliukas iš ryto gerai numalšino alkį ir kito buteliuku su antru numeriu net nesinorėjo greitai. Tos sulčių dienos, kai turi daug veiklos o nesėdi tik namie, labai greitai ir lengvai praeina, o ir tai gerai, kad niekada nereikia sukti galvos kur čia ką suvalgyti reikės išvažiavus iš namų – pietus ar vakarienę visada turi su savimi. Susidraugavau net su žaliaisiais kokteiliais ir viskas buvo labai skanu ir lengvai gėrėsi. Jėgų pertekliaus nejaučiau, bet trūkumo irgi nepastebėjau. Kažkuriame bloge teko skaityti, kad autorei baisiai norėjosi kažkokio kieto maisto suvartoti, o man toks tinginio variantas be kramtymo visą dieną labai patiko 🙂 Beje, blynams irgi atsispyriau! Rezultatas po pirmosios dienos -400gr svarstyklėse ir puiki savijauta !

Trečioji diena
Ryte svarstyklės vėl nudžiugino dar -400gr ! Jau per dvi dienas sudeginau 800gr, jei taip ir po trečios dienos – galėsiu teigti, kad šis eksperimentas visiškai pranoko mano lūkesčius. Trečiąją dieną pradėjau su sultimis taip natūraliai ir be jokios svajonės apie kažkokį kitą maistą, lyg kitokios mitybos niekada ir nebūčiau bandžiusi, Viskas skanu, virškinimas veikia puikiausiai, geriu nelabai net žiūrėdama į laikrodį – natūraliai kyla alkis maždaug kas 2.5 val. Pavakary net ėmiau galvoti, kad taip maitintis galėčiau ir visą savaitę laisvai, ir net nepavadinčiau jo iššūkiu – taip labai man patiko tokia mityba 🙂 Nekantrauju užlipti rytoj ant svarstyklių, ir net mąstau, kad pusryčiams reikėtų pasidaryti kokį vaisių ir daržovių smūtį ! Neveltui rašo, kad po šios programos norisi sveikiau matintis – tikrai taip! Rytoj manau valgysiu salotytes ir labai tuo džiaugsiuosi.
Papildymas ketvirtą dieną : susumavus trijų dienų svarstyklių parodymus : -1kg ! Ir dar geriau – pusryčiams pati pasigaminau smūtį iš banano, saujos špinatų, apelsino ir šiek tiek kokosų pieno skystumui 🙂 Woop woop !
 
Reziume: 3 dienų programa pradedantiesiems tiesiog puiki, rezultatai pranoksta lūkesčius, o to pavadinti iššūkiu net negalima – tai vienas malonumas! Tikrai planuoju į mėnesį bent kartą pasidaryti po bent vieną TIK sulčių dieną. O jūs ar jau išmėginote? Galbūt mano pasakojimas paskatins pagaliau pasiryžti?

Straipsnio ir nuotraukų autorė Sandra Ubartienė

kurmanoraktai-logo

 

 

Leave a Reply