„EKSPERTO“ SULČIŲ PROGRAMA


 

 


Programa tiks tiems, kas jau nebeįsivaizduoja savo mitybos be FIT FOOD sulčių. Kaip byloja pavadinimas, rekomenduojame tiems, kurie jau išbandė "Pradedantiesiems" ir "Pažengusiems" programas.

Paragaukite nuostabiai gardžių, intensyvaus skonio kokteilių, pagamintų iš dar daugiau žalumynų, daržovių. Sultys yra kupinos naudingų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų. Programoje net trys žalieji kokteiliai pakeičia saldesnes vaisių sultis.

"Eksperto" programos kokteiliai unikalūs daržovių gausa ir puikiu skoniu, todėl rekomenduojame tikriems sveikos gyvensenos mėgėjams, siekiantiems geriausio rezultato per trumpiausią laiką. Rinkites trijų arba penkių dienų kursą.

03 ekspertams_be seselio2

Vienai dienai gausite 6 šalto, lėtaeigio spaudimo būdu pagamintus sulčių kokteilius po 500 ml:

1. ŽALIOJI FIESTA
Sudėtis: kriaušės, agurkai, špinatai, romaninės salotos, petražolės, citrinos, imbierų šaknys, Himalajų druska.

2. GAIVUSIS TONIKAS
Sudėtis: šarminis vanduo, citrinos, žaliosios citrinos, agavų sirupas, imbierų šaknys, kajeno pipirai

3. KARALIŠKOS ŠAKNYS
Sudėtis: obuoliai, ananasai, burokėliai, špinatai, petražolės, citrinos, mėtos.

4. SUPER ŽALIASIS
Sudėtis: obuoliai, agurkai, špinatai, lapiniai kopūstai kale, romaninės salotos, salierų stiebai, petražolės, žaliosios citrinos, imbierų šaknys.

5. ŽALIASIS ELIKSYRAS
Sudėtis: agurkai, kiviai, salierų stiebai, romaninės salotos, lapiniai kopūstai kale, špinatai, citrinos, imbierų šaknys.

6. ANAKARDŽIŲ PIENAS
Sudėtis: šarminis vanduo, anakardžiai, džiovintos datulės, vanilė, Himalajų druska.

*Jūsų pageidavimu bet kuriame kokteilyje gali būti išimtas Jums nepriimtinas ingredientas arba pakeistas kitu. Taip pat yra galimybė pakeisti bet kurį kokteilį kitu Jums priimtinu kokteiliu.

Leave a Reply